W poszukiwaniu ideału mężczyzny

Ideały nie istnieją i chociaż kobiety mówią, że chcą czułego dżentelmena, zazwyczaj lądują w ramionach wiecznego chłopca, który regułom się nie kłania. Czy to oznacza, że nie ma żadnego wzoru, do którego można dążyć? Nic z tych rzeczy. Taki ideał istnieje, ale jest to raczej zestaw wymagań minimalnych pod adresem mężczyzny, których spełnienie oznacza, że można dostać szansę, a nie, że można się oświadczać.

Taki idealny kandydat na partnera powinien być uczciwy. Mężczyźni nie potrafią kłamać, więc każde ich kłamstwo jest od razu przejrzane i buduje spiralę nieufności, która nigdy nie kończy się czymś dobrym.

Mężczyzna musi być też wierny i to nie tylko w rozumieniu łóżkowym. Oglądanie się za innymi na ulicy to brak szacunku, a flirt z koleżanką w pracy nigdy nie jest niewinny.

Pomocność i pracowitość to dwie kolejne ważne cechy, które wymagają od mężczyzny brania na siebie domowych obowiązków i zajmowania się rzeczami, o które są proszone. Kobieta potrzebuje wsparcia i oczekuje, że je dostanie.

Dobre zorganizowanie też nie powinno być pomijane. Mężczyzna musi pamiętać o ważnych sprawach i jeśli zapomni zrobić kilku rzeczy, na przykład nie zapłaci rachunku za telefon i telekomunikacja zacznie się dobijać do drzwi, kobieta będzie bardzo niezadowolona.

4 komentarze

Dodaj komentarz