Poszukaj wewnątrz siebie

Dzisiaj już nie ma fajnych facetów. Ot, gdzieś przepadli. Może i każdy portal randkowy ma ich od zatrzęsienia, ale co to w ogóle za faceci? Jedna randka online, potem druga, a ty wiesz, że do ideału brakuje mu bardzo dużo. Przecież nie może być tak, że u ciebie już jest trójka z przodu, a wszyscy porządni mężczyźni są wciąż dobrze pochowani! Jak szukać, żeby ich znaleźć? Koniecznie wewnątrz siebie.

Czy to świat jest zły, czy ty?

Kiedy dochodzimy do wniosku, że cały świat zwariował, problem niemal zawsze jest z nami, a nie ze wszystkimi innymi. Tak właśnie jest w przypadku osób, które na portalach randkowych starają się znaleźć idealnego partnera. Panowie też często mają ten problem, ale przeważnie dotyka on kobiet. I to tym mocniej, im kobiety te są bardziej rozgarnięte, ogarnięte i samodzielne.

Bywa, że poszukiwanie partnera jest próbą udowodnienia czegoś światu. Czasami jest to też poszukiwanie bardzo ściśle nakreślonego wzorca, który w rzeczywistości pewnie nie istnieje, pomimo milionów potencjalnych partnerów.

W chwili, kiedy zapada decyzja, że trzeba poszukać sobie drugiego człowieka, a nie jakiś wyidealizowany, nietypowy i wręcz nierzeczywisty przedmiot westchnień, okazuje się, że spada na nas wręcz klęska urodzaju.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz