Profil na portalu randkowym

Profile na portalach randkowych określane są mianem wizytówek, ale jest to coś znacznie więcej, ponieważ wizytówka to coś, co zostawia się po sobie, a profil randkowy to całe nasze ja dla osoby, która nas nie zna. Trzeba zatem o niego odpowiednio zadbać, aby móc umówić się na pierwsze randki online.

W profilu na portalu randkowym jest zazwyczaj sporo pól do uzupełnienia i warto jest je uzupełnić. Nawet jeśli pojawia się jakaś kwestia, którą wolimy przemilczeć, ponieważ jest to dla nas niewygodne, lepiej tego nie robić. Dlaczego? Ponieważ przemilczenie każe drugiej osobie zakładać najgorszą wersję wydarzeń, jaka pojawi się jej w głowie. Puste pole wcale nie jest tajemnicze – jest podejrzane. Nie oznacza to konieczności zamieszczania kompletnego CV, ale niedosyt pojawia się tylko wtedy, kiedy można już było skosztować.

Pamiętajmy też, że na podstawie wypełnionego profilu, osoba po drugiej stronie podejmuje decyzję o nawiązaniu znajomości, więc nie można obiecywać przekazania czegoś od siebie dopiero w momencie nawiązania takiej znajomości. Jest to oferta zakupu kota w worku, która nikomu się nie podoba.

Prawda. To ostatnia kwestia, której nie można bagatelizować. Wszystkie kłamstwa w świecie związków zawsze, absolutnie zawsze wychodzą. I to wtedy, kiedy zaczyna nam zależeć.

3 komentarze

Dodaj komentarz