Kilka rzeczy, których nie wiesz o randkach i miłości

Chociaż każdy portal randkowy wygląda podobnie do innych serwisów o takim samym celu, a randka online ze względu na swoje techniczne ograniczenia, też raczej nie będzie nigdy specjalnie wyjątkowa, to cały świat randkowania jest już jak najbardziej zróżnicowany. I to bardzo. Oto kilka ciekawostek na temat randkowania i miłości.

Nie potrzeba nam dużo czasu

Zazwyczaj zakładamy, że rozwój miłości wymaga czasu. Tak naprawdę ludzie potrafią działać bardzo szybko. Zróżnicowanie jest tu duże, ale panom często wystarczają już 3 spotkania, także wirtualne, by się zakochać. Panie potrzebują średnio 14 spotkań, ale wynik ten jest mocno zawyżany przez grupę kobiet mocno nieufnych.

Co ciekawe, chociaż przynajmniej z jednej strony zazwyczaj już możemy mówić o zakochaniu, to swoją znajomość jako związek para zazwyczaj określa dopiero w okolicy 7 spotkania. Prędzej spotkania z innymi osobami są akceptowaną normą.

Problemu nie ma za to z całowaniem. Do miłości jeszcze daleko, do formalnego określenia związku mianem miłości tak samo, ale pierwszy pocałunek pojawia się już na drugiej randce. Często też jest to zakończenie pierwszego spotkania, jeśli poszło dobrze. Czasami oczywiście dochodzi do tego znacznie później.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz