Jak zwiększyć swoje powodzenie?

Powodzenie we flircie, powodzenie w poznawaniu nowych ludzi i rozpoczynaniu z nimi intymnej znajomości niektórym ludziom przychodzi naturalnie i stanowi samą przyjemność, ale inni zawsze muszą walczyć ze swoim niepokojem i przygotowywać w głowie dokładne strategie działania. Żeby zwiększyć swoje powodzenie, należy zadbać o swoje własne nastawienie i język ciała.

Nastawienie

Jeśli chodzi o nastawienie, musimy się uspokoić, musimy się nastawić na drugą osobę i być po prostu radośni. Poznawanie drugiej osoby jest dla nas przyjemne chociaż wiąże się ze stresem, strachem przed skompromitowaniem się, dlatego właśnie skupiać się trzeba na przyjemności. Uśmiech, kontakt wzrokowy i naturalność swojego zachowania to klucze do sukcesu.

Pewny język ciała

Kiedy jesteśmy zestresowani, możemy to pokazywać językiem ciała. Przygarbimy się, włożymy ręce do kieszeni, zwiesimy nos na kwintę i będziemy defensywnie nastawieni do świata. Wysyłanie takiego sygnału nie pomaga. Zawsze najważniejsze jest po prostu zaprezentowanie się w sposób luźny i naturalny, czyli poprzez zainteresowaną, otwartą sylwetkę i zwykłe ruchy, które dzięki swojej naturalności stają się ruchami pewnymi. Nie próbujmy niczego udawać.

3 komentarze

Dodaj komentarz