Najważniejsza jest szczerość i zaufanie

Kiedy już zwiążemy się z drugą osobą, nawet tą poznaną na portalu randkowym, ważne jest aby relacje między obojgiem partnerów były właściwe od samego początku. Nawet jeżeli na etapie randek online mogliśmy wiele aspektów swojego życia podkoloryzować, to gdy już poznaliśmy się w realu, ważna jest szczerość i prawdomówność.

Jako partnerka czy partner również chcielibyśmy być właściwie traktowani, dlatego od siebie powinniśmy dać dokładnie to samo. Związek to przyjaźń, miłość, ale również zaufanie, a to ostatnie jest niezmierne ważne do pełnego porozumienia obojga partnerów. najlepiej gdy zaufanie buduje się od samego początku, nawet na etapie randkowania w sieci. Albowiem jakiekolwiek niedomówienia czy drobne kłamstewka mogą zburzyć fundament nawet najtrwalszego związku.

Oczywiście istnieją tak zwane wolne związki, również na portalu randkowym możemy zadeklarować chęć poznania kogoś bez zobowiązań, jednak w tym przypadku jest to tylko dobra zabawa, nie mająca nic wspólnego z miłością i poważnym związkiem. Najtrudniej jest gdy tylko jedna strona zaangażuje się w pełni, a druga bazuje na wyzyskiwaniu i oszustwach, w takich przypadkach zwykle dochodzi do rozstania i poważnego zranienia serca osoby zakochanej.

3 komentarze

Dodaj komentarz