Jak poderwać kobietę, będąc nieśmiałym facetem?

Wielu nieśmiałym facetom wydaje się, że ich szanse na znalezienie kobiety swojego życia są znacznie mniejsze, niż osobom, które nie mają problemu z podejściem i zagadaniem do dziewczyny. Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak poderwać dziewczynę, czytaj dalej!

Szukaj kobiet w gronie swoich znajomych

Wielu nieśmiałych facetów nie zdaje sobie sprawy z tego, że w ich otoczeniu znajduje się wiele potencjalnie zainteresowanych, atrakcyjnych kobiet. Rozejrzyj się wśród swoich koleżanek ze szkoły, uczelni lub pracy. Poderwanie kobiety z którą masz kontakt każdego dnia, jest łatwiejsze niż takiej, z którą musisz się umawiać przez portal randkowy.

Powiększaj swoje grono znajomych

Aby znaleźć dziewczynę, musisz wyjść z domu, by poznawać nowe osoby. Każda impreza (szczególnie domówka), umówienie się na partyjkę planszówek ze znajomymi czy wspólna wyprawa na koncert, to szansa na poznanie kogoś interesującego. Gdy jesteś w gronie znajomych, rozmowa wywiązuje się sama i poderwanie dziewczyny jest znacznie łatwiejsze.

Zrób coś nowego

Większość nieśmiałych osób obraca się w gronie tych samych ludzi – jeśli kolejna impreza, na którą idziesz, kończy się na piciu piwa z kolegami, czas zrobić coś innego. Zapisz się na kurs językowy, zacznij uprawiać sport lub zaangażuj się w pracę w jakiejś organizacji. Dzięki temu, poznasz kobiety z podobnymi zainteresowaniami jak Twoje i będziesz mógł pokazać się z jak najlepszej strony.

Dziel się swoją pasją

Jeśli masz jakąś pasję, rozmawiaj o niej z innymi osobami, ale nie tylko przez Internet. Możesz być chudym nerdem w okularach, ale dzięki swojej pasji, zyskasz w oczach kobiet. Mężczyźni, którzy mogą poszczycić się wieloma podbojami miłosnymi, są często przeciętni pod względem wyglądu, ale mają pasje i potrafią wyrwać się ze schematu praca-dom.

Przestań się przejmować zdaniem innych – podrywanie wiąże się z ryzykiem odrzucenia i naraża Cię na ośmieszenie. Nie przejmuj się tym – im więcej porażek za Tobą, tym większa szansa, że znajdziesz ukochaną.

8 komentarzy

Dodaj komentarz