Gdzie wybrać się na randkę?

Często wybranie właściwego miejsca na randkę, przysparza mężczyźnie wielu problemów. Jego koledzy doradzają mu wiele atrakcyjnych miejsc, niestety nie wszystkie muszą się spodobać kobiecie bądź mogą okazać się po prostu bardzo drogie i dla mężczyzny nieosiągalne. A przecież wcale tak nie musi być.

Zachowajmy zdrowy rozsądek

Wiadomo, że randka w pięciogwiazdkowej restauracji zrobi na kobiecie duże wrażenie, jednak zachowajmy zdrowy rozsądek, ponieważ może nas to sporo kosztować. Druga strona medalu – czym zaimponujemy kobiecie na kolejnej randce, skoro już na samym początku sami tak wysoko podniesiemy sobie poprzeczkę?

Rozmowa jest najważniejsza

Na pierwszym spotkaniu powinniśmy się skupić na rozmowie i poznaniu tej drugiej osoby. Wybrać miejsce, które lubimy oboje, może to być kino i kawiarnia z dobrą kawą oraz słodkimi przystawkami. Podczas oczekiwania w kolejce po bilety, wybierzmy drogą losowania na jaki film pójdziemy, wówczas oboje będziemy mieli miłe wspomnienia i jest szansa, że obejrzany film na długo zapadnie nam w pamięć.

Randka w plenerze

Warto spróbować umówić się na pierwsze spotkanie na wycieczkę rowerową bądź inną sportową eskapadę. Szczególnie gdy za oknem jest piękna pogoda i piekące słońce zaprasza nas do parku czy pobliskiego lasu. Zawsze jest szansa, że spotka nas w plenerze coś niezwykłego i wyjątkowo ciekawego. Podczas takiej wycieczki możemy urządzić piknik w lesie, co będzie na pewno miłą niespodzianka dla zaproszonej kobiety. Poniesiemy małe koszta finansowe, a w zamian będziemy mieli moc okazji, żeby móc rozmawiać i bliżej poznawać.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz