Masz idealny tekst na podryw? Powodzenia…

Istnieje całe mnóstwo sposobów na nawiązanie znajomości poprzez portal randkowy. Z początku nie wiemy za bardzo, jak się do tego zabrać, ponieważ możemy odnosić wrażenie, że odpowiadamy na jakieś ogłoszenie. Jest to z pewnością dziwna sytuacja.

Z czasem zaczynamy rozumieć, że po prostu nawiązujemy rozmowę w taki sam sposób, jakbyśmy spotkali kogoś nowego na przyjęciu. Dla niektórych osób jest to okazja, by zabłysnąć swoim tekstem na podryw.

Teksty na podryw czy teksty na odryw?

Teksty na podryw to jeden z najgorszych pomysłów, jakie można wykorzystać do nawiązania nowej znajomości. Nie chodzi nawet o to, że większość z nich jest żenująca lub grubiańska, ponieważ trzeba przyznać, że wiele z nich to też naprawdę ciekawe wierszyki, dobre żarty lub innego rodzaju rozbawiające nas powiedzonka.

Niezależnie jednak od jakości tekstu na podryw, zawsze będzie on obarczony jedną, ale za to skutecznie dyskwalifikującą go wadą. Co to za wada? Wtórność i powtarzalność.

Nic tak nie odrzuca nas od drugiej osoby, jak szablonowość jej działań i oderwanie od aspektu osobistego. Czujemy, że jesteśmy traktowani jak kolejny numer na liście i w ten sposób zupełnie tracimy zainteresowanie autorem komunikatu. Tekst na podryw to właśnie taka leniwa, bezosobowa próba.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz