Jak urozmaicić swoje życie seksualne?

Nawet w najlepszych związkach pojawia się tak zwana proza życia w sypialni. Dlatego warto od czasu do czasu urozmaicać swoje życie seksualne. Jak to zrobić?

Warto od czasu do czasu zmienić otoczenie. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na kilkudniowe wakacje, ale i weekendowy wypad może dużo zmienić. Przez te dwa dni nie będzie nas kusiło żeby oglądać telewizję czy zajmować się zaległymi obowiązkami domowymi. Szczera rozmowa też może być dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu dowiemy się jakie nasz partner ma pragnienia i oczekiwania.

Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi!

Inny ciekawy pomysł to wycieczka do sklepu z gadżetami dla dorosłych. Znajdziemy tam jadalną bieliznę, świeczki do masażu oraz zdecydowanie bardziej frywolne akcesoria… Warto na takie zakupy wybrać się we dwoje. Dzięki tamu dowiemy się co tak naprawdę kręci naszego partnera. Jeżeli wstydzimy się iść do sklepu stacjonarnego, to nie ma najmniejszego problemu. Takie zakupy możemy też zrobić w Internecie. Nasze zamówienie dotrze do nas w ciągu kilku dni, w bardzo dyskretnie opakowanej przesyłce.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz