Bądź sobą!

Najbardziej popularna rada, jaka pojawia się w przypadku relacji damsko-męskich, to oczywiście stwierdzenie – „bądź sobą”. Nie każdy jednak uważa własne ja za interesujące. Jak zatem sposób mamy kogokolwiek zachęcić do rozmowy? Jak przekonać druga stronę, aby umówiła się z nami na randkę?

Prawda o całej zabawie jest jednak taka, że jeśli nie będziemy sobą, będziemy przyciągać ludzi nie do siebie, ale do kogoś, kto po prostu nie istnieje, a taki „balonik prędzej czy później zawsze pęka”. Najważniejsze jest jednak to, że jeśli na randki internetowe wybiera się jakieś sztucznie wykreowane „własne ego”, zupełnie rozmijamy się z celem naszej wizyty.

Na portalach randkowych rejestrujemy się w końcu po to, by znaleźć kogoś właściwego dla siebie. Niektórzy sami się oszukują, mówiąc że to tylko dla zabawy, dla czystej rozrywki, ale w rzeczywistości zawsze chodzi tutaj o jakiś rodzaj związku. Jeśli nie będziemy szczerzy sami przed sobą i nie będziemy w pełni prezentować całkowitego obrazu siebie, będziemy zapoznawać się z ludźmi odpowiednimi dla kogoś innego, nie pasującymi do naszej osobowości. Tylko bycie sobą przyniesie nam wymierne korzyści, odchodzenie od tego schematu zawsze spowoduje nieprzewidziane problemy i konflikty.

4 komentarze

Dodaj komentarz