Randki bez zobowiązań są bez zobowiązań

Wszyscy jesteśmy dorosłymi ludźmi i możemy zachowywać się tak, jak chcemy. Jeśli naszą intencją są spotkania czysto rozrywkowe i portal randkowy traktujemy jako miejsce do poznawania ludzi w sposób niezobowiązujący, mamy do tego pełne prawo. Trzeba się tylko upewnić, że nasze intencje są jasne dla innych. Ale trzeba mieć też pewność, że są jasne dla nas.

Czy na pewno chodzi tylko o zabawę?

Portale randkowe bardzo ułatwiają poznawanie ludzi, w tym także dla celów nieformalnych spotkań bez zobowiązań. Wiele osób wykorzystuje randki internetowe właśnie jako sposób organizowania sobie towarzystwa na jeden wieczór. Czasami zdarza się, że w ramach takiej znajomości, która jest potem odświeżana od czasu do czasu, zaczynamy spotykać się coraz częściej. Zwykle inicjatywa wychodzi od kobiety.

W ten sposób jednak możemy sami na siebie zastawić sidła, ponieważ jednym z ważniejszych elementów związków jest przyzwyczajenie się do siebie nawzajem oraz zainwestowanie czasu i własnych emocji. W pewnym momencie możemy zdecydować, że jednak chcielibyśmy od takiej znajomości czegoś więcej i niemal zawsze spotkamy się wtedy ze stanowczym odrzuceniem naszej propozycji. Przedłużanie tego typu znajomości zwykle nie wpływa korzystnie na relacje dwojga ludzi.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz