Randka online – jak wzbudzić jej zainteresowanie?

W dzisiejszym świecie Internet stał się głównym medium, a wszystkie tradycyjne formy poznawania osób odchodzą do lamusa. Jednym z popularniejszych miejsc, gdzie obecnie poznają się i spotykają kobiety i mężczyźni, są portale randkowe. Aby móc korzystać z dobroci takiego serwisu, należy się zarejestrować, przy czym rejestracja zwykle jest darmowa.

Sama rejestracja nie wystarczy. Nawet wpisanie własnego imienia i dodanie jakiejś marnej fotografii nie przyciągnie do naszego profilu tłumu kobiet. Co zatem należy zrobić, aby proces randkowania mógł przebiegać płynnie?

Na każdym portalu randkowym dziennie rejestruje się mnóstwo nowych mężczyzn, a my jesteśmy jednym z nich. Już na początku warto się wyróżnić, stworzyć ciekawy opis, dodać więcej niż jedną fotografią. Drugą kwestią jest przeczytanie jej opisu, nawet jeżeli jest dość długi. Może się bowiem okazać, że zupełnie nie jesteśmy w jej guście, zatem jakiekolwiek zaczepki będą daremne.

Najważniejsza jest pierwsza rozmowa, to od niej zależy, czy wzbudzimy zainteresowanie, czy zrobimy tzw. dobre wrażenie, a co za tym idzie czy dziewczyna zechce się z nami umówić.

Kiedy przebrniemy przez proces randkowania w sieci, kiedy uda nam się umówić na spotkanie w realu, pamiętajmy o naturalności i spontaniczności. Pamiętajmy, aby być dżentelmenem, aby umieć miło zaskoczyć swoją wybrankę.

Wszystko zależy od Was. Życzę powodzenia!

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz