Naucz się flirtować

Czy umiesz flirtować? Kiedy ostatnio bawiłaś się w rozkoszne gierki damsko-męskie? Jeżeli masz konto na portalu randkowym, z pewnością doskonale wiesz czym jest flirt. Tak, to prawda, za ekranem monitora, gdy nie widzimy osoby z którą rozmawiamy, zdecydowanie łatwiej nam się rozmawia, żartuje i porusza nawet niezręczne tematy.

Flirt jest ważny

Nikogo nie trzeba przekonywać, że flirtowanie ma niemałe znaczenie podczas konwersacji damsko-męskiej, która ma na celu podryw i wzbudzenie zainteresowania w osobniku płci przeciwnej. Mimo, że zwykle flirtowanie nie przychodzi nam łatwo, warto się go nauczyć, aby na pierwszym spotkaniu zabłysnąć i wyjątkowo zainteresować swoją osobą.

Flirt nie polega jedynie na gestach, to również umiejętność łączenia słów, wplatania ich w trakcie rozmowy, wypowiadania półsłówek, krótkich żartów – a wszystko po to aby nasze spotkanie było ciekawsze.

Jeżeli poznaliście się w portalu randkowym, wiecie doskonale czym jest flirt, z pewnością nie raz wysyłaliście sobie zalotne liściki. Ale czy potraficie przenieść flirt internetowy do rzeczywistości? Czy na pierwszym spotkaniu w realu będzie wam się rozmawiało tak samo swobodnie, jak za pośrednictwem Internetu i portalu randkowego? Z pewnością tak, pod warunkiem że zastosujecie tajniki flirtu, jakie znajdziecie wśród porad randkowych.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz