Koniec z samotnością

Internet to znakomity sposób na poszukiwanie partnera, a portale randkowe to prawdziwy róg obfitości. Trzeba jednak korzystać z nich z głową, ponieważ łatwo jest utrudnić sobie życie przez różne działania, które miały nam w założeniu życie ułatwić.

Prezentacja siebie

Poważnym problemem na portalach randkowych jest to, że trudniej jest tutaj poznawać człowieka jako całokształt. Zazwyczaj dominują tutaj pojedyncze cechy i trzeba się przez to przebić, by nawiązać jakąś sensowną relację. Nie jest to specjalnie trudne, ale istnieją pokusy. Chociażby taka, by pochować nasze nie najlepsze cechy za białymi kłamstewkami i wysunąć na pierwszy plan nasze cechy dobre, oczywiście te podrasowane. Poprawi to nasze szanse na wirtualne znajomości.

Ale co dalej? Takie kłamstwa wychodzą natychmiast w czasie pierwszego spotkania i jest potem klapa.

Otwierajmy się, ale z umiarem

Internetowe znajomości są prawdziwe i nawiązywane są prawdziwymi ludźmi. Należy je traktować właśnie jak prawdziwe, a nie „internetowe”. Oznacza to, że ze znajomymi internetowymi można nawiązać naprawdę bliską nić porozumienia i możliwe jest prawdziwe poznanie się. Trzeba tylko pamiętać, że na świecie są bardzo różni ludzie a w Internecie trzeba uważać podwójnie.

3 komentarze

Dodaj komentarz