Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszym spotkaniu?

Pierwsza randka ma często decydujące znaczenie w początkowej fazie związku. To często podczas tego spotkania, kobieta stwierdza czy pragnie kontynuować daną znajomość czy też nie. Dlatego warto się do tego spotkania dobrze  przygotować.

Wygląd zewnętrzny i nie tylko…

Liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny, czyli sylwetka czy sposób ubierania się. Oczywiście ważne jest, aby strój był dopasowany do miejsca i chwili w której się znajdziemy, abyśmy ubrali się stosownie do spotkania. Pamiętajmy, żeby z ubiorem nie przesadzić, to może przynieść odwrotny skutek.

Przed spotkaniem warto przygotować sobie kilka pytań, które w razie potrzeby będziemy mogli wykorzystać w rozmowie. Mogą to być pytania o rodzinę, rodzeństwo czy też wspomnienia z dzieciństwa. Ważne jest, aby zainteresować się życiem, zainteresowaniami czy też oczekiwaniami tej drugiej osoby. Możemy też zapytać się o jej marzenia oraz plany na przyszłość.

Dobry nastrój…

Pamiętajmy, żeby podczas pierwszego spotkania nie narzekać oraz nie opowiadać historii o byłych partnerach czy partnerkach, na takie zwierzenia przyjdzie czas później. Nikt nie lubi wysłuchiwać o problemach jakie mieliśmy we wcześniejszych związkach. Co było zostawmy za sobą, tylko wtedy będziemy mogli rozpocząć nowy – lepszy rozdział w swoim życiu. Po tym spotkaniu każda ze stron powinna mieć miłe skojarzenia oraz wiedzieć, że druga osoba chętnie ją słuchała, a ilość tematów nie miała końca.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz