Jak wypełnić profil w portalu randkowym?

Kiedy rejestrujemy się w portalu randkowym po raz pierwszy, zwykle otrzymujemy do wypełnienia kwestionariusz, w którym znajduje się wiele rubryk do wypełnienia. Z początku może nam się to wydać trudne i skomplikowane, jednak gdy przyjrzymy się bliżej rubrykom do wypełnienia, przekonamy się o ich prostocie.

Podstawowe dane, jakie powinniśmy umieścić w profilu to oczywiście płeć, wiek, wzrost, imię bądź nick oraz informacje o sobie samym, dzięki którym ktoś po drugiej stronie monitora będzie mógł dowiedzieć się o nas najważniejszych kwestii.

Kiedy wypełniamy własny profil, dobrze jest pisać prawdę, albowiem jeżeli umówimy się na spotkanie w realu, a nasze kłamstwa wyjdą na jaw, znajomość zakończy się tak szybko, jak miała swój początek w sieci.

Równie ważnym czynnikiem w profilu, jest zamieszczenie prawdziwego zdjęcia. Nawet jeżeli nie zamieścimy żadnych informacji pisanych, nasze zdjęcie także może słać przekaz do innych osób, szczególnie wtedy gdy jest autentyczne i zrobione w wyjątkowo ciekawym miejscu. Do najpopularniejszych zdjęć należą fotki z wakacji, nie bójmy się jednak zamieszczać także zwykłych selfi, które także mogą przyciągnąć osoby nami zainteresowane.

3 komentarze

Dodaj komentarz