Emocje to podstawa

Panowie wybierający się na randki internetowe bardzo często zastanawiają się, jaką pozę powinni przybrać, by ich spotkanie było najbardziej owocne, jak to tylko jest możliwe. Zastanawiają się nad byciem macho, pełnieniem roli romantyka, a może też zdystansowanego, tajemniczego samotnika. Nie tędy jednak droga, ponieważ panowie w ten sposób mylą cele ze środkami do ich uzyskania. A kobiety po prostu chcą emocji.

Kobieta to stworzenie emocjonalne

Największy problem na polu zrozumienia pomiędzy kobietami i mężczyznami wywodzi się stąd, że mężczyźni nastawiają się na rozwiązywanie problemów i konkretne działania. Kobiety  kolei zostawiają załatwianie spraw innym, a same chcą odczuwać. W czasie randek internetowych kobieta wcale nie chcę mężczyzny o danych cechach, nie chce robić jakiejś określonej rzeczy ani nie jest zainteresowana rozmową na jakiś konkretny temat.

Ona liczy na to, że zostanie zaciekawiona, oczarowana, a najlepiej podniecona, chociaż akurat ostatnia z tych kwestii w Internecie jest trochę trudniejsza do osiągnięcia ze względu na brak aspektu fizycznego, który jest tutaj zawsze bardzo potrzebny. Jeśli panowie skupią się właśnie na tym, znacznie łatwiej im będzie o sukces.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz